Kontakt

Sentralbord

Telefon: +47 51 29 30 60
Epost: post@stavangersvommeklubb.no

 

Telefontid:
Mandag - fredag 08.00 - 15.00

Besøksadresse

Stavanger Svømmeklubb
Idrettens Hus (Viking stadion)
Jåttåvågsveien 7
4020 Stavanger

Kontortid:
Mandag - fredag 08.00 - 15.00

Postadresse

Stavanger Svømmeklubb
c/o Bokholderiet Hinna AS
Boganesveien 31
4020 Stavanger

Faktura

Primært ønsker vi å motta EHF faktura.
Org nr. 984518536

Fakturaer i pdf-format kan sendes pr. epost til: ssk@ebilag.com

Svømmekurs

Ved generelle spørsmål vedrørende svømmekurs, kontakt oss på epost post@stavangersvommeklubb.no eller telefon: 51 29 30 60

Trening og konkurranse

Er du konkurransesvømmer og ønsker å svømme med oss i Stavanger Svømmeklubb? Kontakt oss på epost post@stavangersvommeklubb.no eller telefon: 51 29 30 60

Kontaktskjema

Kontaktpersoner

Administrasjon

Åge Olsen
Daglig leder
Telefon: 51 29 30 60
Epost: agol@stavangersvommeklubb.no

Kari-Sofie With Isaksen
Kontor- og administrasjonsmedarbeider
Telefon: 51 29 30 60
Epost: post@stavangersvommeklubb.no

 

 

Avdeling Svømmeskolen

Monica Martinsen
Avdelingsleder | Svømmeskoleansvarlig
Telefon: 51 29 30 60
Epost: monica@stavangersvommeklubb.no

TBN
Fagleder | Kursnivå nybegynner
Baby, Småbarn, Hval, Skilpadde, Pingvin, Selunge
Telefon:
Epost:

Kristine Furset
Fagleder | Kursnivå videregående
Sel, Sjøløve, Delfin, Ungdom, Voksen
Telefon: 953 02 670
Epost: kristine@stavangersvommeklubb.no

Avdeling Sport

Finn Zachariassen
Avdelingsleder | Sportssjef
Telefon: 920 28 992
Epost: finn@stavangersvommeklubb.no

Elite grupper

Henning Pryde
Trener | Elite 1
Telefon: 980 01 316
Epost: henning@stavangersvommeklubb.no

Ivar Flaten
Trener | Elite 2
Telefon: 911 44 023
Epost: ivar@stavangersvommeklubb.no

Junior/Senior grupper

Sondre Møll
Trener | Junior/Senior
Telefon: 984 92 154
Epost: sondre@stavangersvommeklubb.no

Sondre Lea Monslaup
Trener | Medley Junior/Senior
Telefon: 481 11 734
Epost: sondre.monslaup@stavangersvommeklubb.no

Junior Ung grupper

Ole Martin Ree
Trener | Junior Ung Jenter
Telefon: 994 58 043
Epost: ole.martin@stavangersvommeklubb.no

Katarzyna Smykowska
Trener | Junior Ung Gutter
Telefon: 405 71 075
Epost: katarzyna@stavangersvommeklubb.no

Sondre Lea Monslaup
Trener | Medley Junior Ung 1 & 2
Telefon: 481 11 734
Epost: sondre.monslaup@stavangersvommeklubb.no

Rekrutt grupper

Karoline Auestad
Trener | Rekrutt Jenter 1, 2 & 3
Telefon: 948 96 755
Epost: karoline@stavangersvommeklubb.no

Thomas Brustveit
Trener | Rekrutt Gutter 1, 2 & 3
Telefon: 911 20 785
Epost: thomas.b@stavangersvommeklubb.no

Dreamteam

Nor Selvik Larsen
Trener | Dreamteam
Telefon: 948 33 093
Epost: nor@stavangersvommeklubb.no

TBN
Trener | Dreamteam
Telefon:
Epost:

Styret

Silje Steinnes
Styreleder
Telefon: 488 99 832
Epost: silje@stavangersvommeklubb.no

Svein Helge Pettersen
Nestleder
Telefon: 952 37 990
Epost: svein.helge@stavangersvommeklubb.no

Tine Lærdal
Styremedlem
Telefon: 400 50 500
Epost: tine@stavangersvommeklubb.no

Odd Larsen
Styremedlem
Telefon: 922 32 507
Epost: odd@stavangersvommeklubb.no

Ulrika Johansson
Styremedlem
Telefon: 984 75 456
Epost: ulrika@stavangersvommeklubb.no

Sindre Wold
Styremedlem
Telefon: 975 38 622
Epost: sindre@stavangersvommeklubb.no

Anne Katrine Bergland
Varamedlem
Telefon: 915 95 103
Epost: anne.katrine@stavangersvommeklubb.no

Jone Slutås
Varamedlem
Telefon: 974 34 637
Epost: jone@stavangersvommeklubb.no

Komiteer og utvalg

Torunn Fredhammer Pettersen
Leder Foreldreutvalget (FAU)
Telefon: 416 28 060
Epost: fau@stavangersvommeklubb.no

Eldbjørg Holmaas
Leder Dugnadsutvalget
Telefon: 959 68 680
Epost: dugnadsutvalget@stavangersvommeklubb.no

TBN
Leder Stevneutvalget
Telefon:
Epost: stevneutvalget@stavangersvommeklubb.no

TBN
Leder Sponsor- og markedsutvalget
Telefon:
Epost: sponsorutvalget@stavangersvommeklubb.no

Karen Berg
Leder Dommerutvalget
Telefon: 913 22 969
Epost: dommerutvalget@stavangersvommeklubb.no

TBN
Leder Disiplinærutvalget
Telefon:
Epost:
 

Eldbjørg Holmaas
Leder Kontrollutvalget
Telefon: 959 68 680
Epost: kontrollutvalget@stavangersvommeklubb.no

Torunn Fredhammer Pettersen
Leder Valgkomiteen
Telefon: 416 28 060
Epost: valgkomiteen@stavangersvommeklubb.no

TBN
Leder Hederstegnkomiteen
Telefon:
Epost:

Verneombud

Thomas Brustveit
Verneombud
Mobil: 911 20 785
Epost: thomas.b@stavangersvommeklubb.no

Regnskapsfører og revisor

Trond Brådli
Regnskapsfører | Bokholderiet Hinna AS
Telefon: 930 27 865
Epost: trond@bok-hinna.no

Morten Helland
Revisor | Revisjon Ryfylke AS
Telefon: 480 38 144
Epost: morten@revisjonryfylke.no